Loreta Žilinskienė

Loreta Žilinskienė
Vyriausioji gydytoja

VšĮ Klaipėdos pirminės sveikatos priežiūros centre (toliau – įstaiga) ypatingas dėmesys skiriamas kokybiškam pacientų aptarnavimui ir priežiūrai, kuri pagrįsta sąžiningumu, atvirumu, skaidrumu bei atsakomybe. Tik nuoširdžiu ir atviru abipusiu pasitikėjimu kuriame santykius, kurie yra svarbūs bendrame siekyje – užtikrinant mūsų pacientų sveikatos priežiūrą. Todėl mūsų įstaigoje korupcija ar bet kokios jos apraiškos (dovanos, vokeliai, paslaugos ir kt.) yra netoleruojamos.

Pacientų prašytume, kad tikėdamiesi gauti paslaugą, kuri galimai Jums nepriklauso arba norėdami tapti privilegijuotais kitų pacientų atžvilgiu, neprovokuotumėte medicinos darbuotojų, nežemintumėte nei savo nei medikų orumo siūlydami dovanas. O įstaigos darbuotojų – kad netolerancija korupcijai taptų vienu svarbiausiu jų elgesio principu.

Geriausia padėka – nuoširdi šypsena ir ištartas ačiū, ir be jokios abejonės, pasitenkinimas mūsų įstaigos darbuotojų suteiktomis paslaugomis.

Siekdami laikytis korupcijos netolerancijos principų, kviečiame visus su įstaigos veikla susijusius fizinius ir juridinius asmenis gerbti šį mūsų įstaigos sprendimą.

Jeigu susidūrėte su bet kokiomis kyšininkavimo ar kitomis neteisėtomis veikomis, prašome nedelsiant apie tai pranešti įstaigos vyriausiajam gydytojui raštu, tel. (8 46) 40 19 84, el. paštu info@sveikatosprieziura.lt ir/arba atsakingam už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą atsakingam asmeniui el. paštu pranesk@sveikatosprieziura.lt, pasitikėjimo telefonu 8 686 85 118 arba kreiptis H. Manto g. 49, Klaipėda, 214 kabinetas darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00 val. Anonimiškumą garantuojame.

Primename, jog baudžiamąją atsakomybę užtraukia ne tik kyšio (daiktinio, piniginio ir kt.) paėmimas, tačiau ir davimas. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

Vyriausioji gydytoja Loreta Žilinskienė

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškais: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefono numeriu 8 800 66 004. Jeigu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Jūsų informacija labai svarbi – kiekvieną atvejį nagrinėsime ir bendromis pastangomis stengsimės įveikti korupcijos virusą. Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai.

Pacientai ar jų artimieji, susidūrę su galimai korupcinio pobūdžio veika mūsų įstaigoje, apie įvykį prašome pranešti įstaigos vadovui ir/ar asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją ir kontrolę  elektroniniu paštu info@sveikatosprieziura.lt , telefonu (8 46) 40 19 84, (8 46) 40 28 08, raštu , pristatant pranešimą į 105 kabinetą  įstaigos darbo laiku.

Asmuo, atsakingas už korupcijos prevenciją ir kontrolę įstaigoje – teisininkė-viešųjų pirkimų specialistė Daina Kugienė, el. paštas d.kugiene@sveikatosprieziura.lt, tel. 8 686 85 118

Kreipiantis raštu pageidautina nurodyti asmens, kurio veiksmus skundžiate vardą, pavardę, pareigas ir skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio. Taip pat prašome nurodyti savo vardą, pavardę bei adresą, kuriuo galėtume pateikti atsakymą. Mes užtikriname asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą.

Ant voko būtina nurodyti – asmeniškai įstaigos vyriausiajam gydytojui arba asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją.

  • LR Sveikatos apsaugos ministerijai:
  • Raštu – Korupcijos prevencijos skyriaus vedėjui, SAM, Vilniaus g. 33, Vilnius.
  • Telefonu – 8 800 66 004 SAM nemokamo informavimo linija,
  • elektroniniu paštu korupcija@sam.lt
  • Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT):
  • Visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, faksu (8 5) 266 3307, elektroniniu paštu pranesk@stt.lt

Viešosios įstaigos Klaipėdos senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centro administracija atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

STT socialinės reklamos vaizdo klipas (antikorupcija)

STT socialinės reklamos vaizdo klipas (antikorupcija)

STT socialinės reklamos vaizdo klipas (antikorupcija)

STT socialinės reklamos vaizdo klipas (antikorupcija)

STT socialinės reklamos vaizdo klipas (antikorupcija)

STT socialinės reklamos vaizdo klipas (antikorupcija)